5 TIPS ABOUT دستگاه تصفیه آّب خانگی YOU CAN USE TODAY

5 Tips about دستگاه تصفیه آّب خانگی You Can Use Today

5 Tips about دستگاه تصفیه آّب خانگی You Can Use Today

Blog Article

محصولات تولیدی این شرکت از طیف وسیعی برخوردار است. از مخازن ذخیره و پمپ دستگاه تصفیه آب گرفته تا دستگاه تصفیه آب. برخی از این محصولات را میتوان به طور زیر توصیف کرد:

شرکت تصفیه آب پاکاب گستر شیرمحمدی که یکی از بزرگترین شرکت های تصفیه آب در ایران میباشد و نمایندگی شرکت آریا صنعت معصومی در تهران میباشد، از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نموده و در سال ۱۳۹۹ اقدام به ثبت شرکت نموده است.

استفاده از مواد اولیه بهداشتی و پلاستیک با کیفیت در ساخت قطعات، اتصالات و فیلتر ها

و اما مونتاژ دستگاه که بسیار مهم میباشد تمام تست های کنترل کیفی رو پاس میکنه. با توجه به تجربه ۱۲ ساله در فروش تصفیه آب میتوانیم بگوییم که از مونتاژ شرکتهای تایوانی بهتر از بقیه دستگاه هاست؛ چه بسا در گذشته که دستگاهها اکثرا تایوانی بودن هنگام نصب دستگاه توسط تکنسین نشتی در اتصالات بدلیل انجام نشدن تست باد و تفلون نزدن زیاد دیده میشد که در دستگاههای لایف واتر دیده نمیشه و‌ نصابها و مشتری از این بابت رضایت کامل دارن.

هزینه تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب برای تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰۰ گالنی بسته به میزان استفاده سالانه ۱ تا دو ملیون تومان و برای تصفیه آب خانگی بسته به میزان مصرف بین ۵۰۰ تا ۱ ملیون تومان درسال میباشد(هزینه براساس نرخ سال ۱۴۰۱ میباشد)

دستگاه تصفیه آب صنعتی به عنوان یکی از بهترین و پر کاربردترین روش های تصفیه آب صنعتی در صنایع و کاربردهای مختلف شناخته می شود. نگهداری از دستگاه های تصفیه آب صنعتی و قطعات مختلف آن امری ضروری است، زیرا به دلیل عملیات پیچیده این سیستم ها در فرایند تصفیه آب، قطعا نیاز به مراقبت، نگهداری، تعویض و یا تعمیر بخش های مختلف پیش خواهد آمد.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

بصورت کلی دستگاه های تصفیه آب خانگی را می توان در دو دسته کلی قرار داد:

با این بودجه ای که دارید، میشه یه دستگاه با کیفیت قابل قبول تهیه کرد. پیشنهاد ما به شما دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل اکو، یا مدل اکو پلاس هست که یکی از پرفروش ترین تصفیه آب ها در این رنج قیمت هست.

ضمنا دستگاه تصفیه آب سی سی کا اورجینال تایوان با قیمت مناسب موجود است و website فردا اماده نصب میباشد.

علاوه بر آن این شرکت در ساخت قطعات مربوط به ممبران نیز متخصص است.

برند تصفیه آب فلکس تک نیز به ندرت توسط نماینده انحصاری این برند وارد میشود که این دستگاه هم قیمتی بالای ۲۰۰ دلار دارد.

در این دستگاه ها تماما از قطعات تایوانی استفاده شده است که این ویژگی لایف واتر نوبل پلاس را به بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران تبدیل کرده است.

و برند لایف واتر نیز یک برند ایرانی با متریال و قطعات تایوان که فقط در ایران با کیفیت تر از نمونه های وارداتی مونتاژ میشود.

Report this page